O nas

Szukasz unikalnego wykończenia, które nada piękny wygląd Twojemu domu lub nieruchomości komercyjnej? Jesteś we właściwym miejscu, ponieważ Dekorplanet jest jednym z przodujących w Polsce dystrybutorów najlepszych producentów sztukaterii, jak i oświetlenia. 

Jesteśmy również producentem wysokiej jakości sztukaterii zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Chętnie przekształcimy Twoje marzenia w rzeczywistość, poprzez połączenie nowoczesnej technologii i wspaniałych wzorów.

Czym zajmujemy się w Dekorplanet?

Nasze kluczowe obszary działania obejmują dystrybucję:

  • sztukaterii elewacyjnej,

  • listew przypodłogowych,

  • wieszaków,

  • lamp,

  • biokominków,

  • dekoracji,

  • karniszy.

Jak widzisz, w Dekorplanet nie ograniczamy naszych możliwości tylko do jednego sektora. Otworzyliśmy się na szeroki rynek, aby móc obsługiwać segmenty komercyjne i projekty mieszkaniowe. Dzięki czemu staramy się jak najlepiej zaspokajać potrzeby zróżnicowanych segmentów, niezależnie od tego, czy chcesz upiększyć swój dom, czy też historyczną budowlę. Dążymy do najwyższej wydajności, wykraczając poza oczekiwania tych segmentów. 

Mocne i piękne zalety oferowane przez Dekorplanet

Nasza historia rozciąga się od ponad 20 lat. Dlatego możesz mieć pewność, że mamy doświadczenie w upiększaniu tysięcy domów i budynków komercyjnych w całej Polsce.

W tym czasie Dekorplanet stale dążył do zapewnienia najlepszej jakości sztukaterii, jak i obsługi naszych Klientów. To właśnie dzięki naszemu oddanemu zespołowi, oferujemy jedne z najlepszych produktów sztukaterii w Polsce w połączeniu z doskonałą obsługą i niezawodną dostawą na czas. W Dekorplanet rozwój to coś więcej niż podążanie za trendami w branży, to wspólna pasja całego zespołu. Produkcję i dystrybucję naszych produktów, uważamy za energetyzujące wyzwanie - a odzwierciedlenie tego możesz zobaczyć w naszych produktach.

Dziś jesteśmy znani z tego, że oferujemy konkurencyjne ceny na rynku sztukateryjnym. Jednocześnie rezultatem jest atrakcyjne wykończenie zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne o wysokiej trwałości. Nasze tradycyjne projekty sztukateryjne są połączone z najnowszymi technologiami. 

W tym czasie zdobyliśmy również reputację nie tylko wśród Klientów indywidualnych, ale także w społecznościach najlepszych architektów i wykonawców, zarówno Polskich, jak i znanych w całej Europie. Profesjonaliści, którzy korzystają z produktów Dekorplanet, mogą być pewni, że użytkownicy budynków będą mieli piękne, ekonomiczne i łatwe w utrzymaniu rozwiązania przez wiele lat. Co sprawia, że jesteśmy zaufanym partnerem i dla wielu liderem w branży.

Odwiedzamy również liczne targi, by śledzić najnowsze trendy - dzięki czemu jesteśmy zawsze dobrze zorientowani o nowościach i regulacjach dotyczących sztukaterii. Cieszymy się, że możemy wykorzystać tę wiedzę w naszych projektach. Tym samym, co roku opracowujemy nowe produkty sztukateryjne, aby być na bieżąco w branży designu. Nieustannie poszukujemy sposobów usprawnienia naszych procesów i nadal mamy odwagę realizować nowe pomysły. Wnosimy zdobytą wiedzę do każdego naszego projektu. Podążając tym samym za parametrami jakości, elegancji i wyglądu opartymi na międzynarodowej skali.

Co więcej - przyjmujemy specjalne, niestandardowe zamówienia na produkty z metalu, spełniając Twoje pomysły projektowe. Staramy się obsługiwać je w jak najszybszy sposób, aby zapewnić Ci pełną satysfakcję.

Możesz znaleźć nas stacjonarnie w Gorzowie Wielkopolskim. Dlatego, jeśli masz pytania, przyjdź do nas, zawsze bardzo chętnie spotykamy się bezpośrednio z naszymi Klientami i z wielką przyjemnością pomagamy wybrać odpowiednią sztukaterię dla każdego projektu. Pomagamy również swoją wiedzą uzyskać inspirację, której być może poszukujesz od dawna. 

Jeśli jesteś zaciekawiony naszymi produktami i chcesz, aby Twój projekt wyróżniał się, zajrzyj do naszej oferty lub skontaktuj się z nami. Dziękujemy również za odwiedzenie naszej witryny i mamy nadzieję na wspólne stworzenie Twojego wymarzonego projektu, przy użyciu naszych produktów! Dekorplanet wie, jak ożywić wygląd Twojego domu!