Informacja

Nowe produkty

Promocje

CZARNE LISTWY PRZYPODŁOGOWE

Czarne listwy przypodłogowe

Czarny charakter w Twoim wnętrzu…

Czarny kolor, może fantastycznie prezentować się w naszych wnętrzach. Jeżeli jesteś miłośnikiem nowoczesnego designu, to czarne listwy przypodłogowe, mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Tak , ten niepozornie mało ważny element wykończeniowy, może w tym wypadku, nadać naszym pomiesz...

Czarne listwy przypodłogowe

Czarny charakter w Twoim wnętrzu…

Czarny kolor, może fantastycznie prezentować się w naszych wnętrzach. Jeżeli jesteś miłośnikiem nowoczesnego designu, to czarne listwy przypodłogowe, mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Tak , ten niepozornie mało ważny element wykończeniowy, może w tym wypadku, nadać naszym pomieszczeniom elegancji i finezji. Zdecydowanie stanie się silnym akcentem dekoracyjnym, który zachwyci nawet najbardziej wymagające gusta. Warto w życiu podejmować ryzyko, aby stworzyć coś wyjątkowego i oryginalnego.

Bo sztukateria jest od tego…

Stosownie listew przypodłogowych, jako elementu wykończeniowego, jest już dzisiaj rzeczą zupełnie naturalną i oczywistą. Ze strony estetycznej, nadaje wnętrzu efekt spójności i przytulności. Ściana pięknie wykończona listwą jest niezwykle elegancka i stylowa. Jeżeli jesteś zwolennikiem minimalizmu, jest to fantastyczne rozwiązanie, gdyż zbędne będą wszelkie dodatkowe dekoracje ścienne. Oprócz niezaprzeczalnych walorów estetycznych, listwy spełniają bardzo ważną rolę praktyczną, ułatwiającą nam funkcjonowanie w życiu codziennym. Przede wszystkim zakrywają szczelinę dylatacyjną, powstającą w naturalny sposób u styku ściany z podłogą. W tym newralgicznym miejscu, zbierają się wszelkie pyłki i kurze z całego domu. Dzięki zastosowaniu listwy przypodłogowej, nie musimy tracić czasu i energii, na nieustające sprzątanie i ”wydłubywanie” uciążliwych zabrudzeń. Warto poświęcić za to odrobiny czasu, aby doskonale dopasować wymiary naszej listwy, tak aby po zamontowaniu, nie okazało się, że niewystarczająco zakrywa szczelinę dylatacyjną. Najlepiej nie zostawiać, tej czynności na sam koniec remontu, gdyż odpowiednio dobrana listwa może nam w   szczęściu towarzyszyć naprawdę długie lata. W kwestii funkcjonalności łatwo podkreślić, że listwa przypodłogowa w perfekcyjny sposób chroni naszą dolną część ściany przed wszelkiego rodzaju urazami mechanicznymi. Dzięki temu, że jest dużo twardsza i odporniejsza, niż ściana, w fantastyczny sposób stawia czoło wszelkim mopom, odkurzaczom czy twardym zabawkom naszych pociech. Kolejnym znaczącym zastosowaniem listwy przypodłogowej, jest możliwość ukrycia w niej wszelkiej maści kabli elektrycznych. Dzięki innowacyjnym formom, niektóre profile posiadają specjalne wyżłobienia, przez które przeciągamy kable, nie martwiąc się już, że zaburzą nam ład i porządek w naszym pomieszczeniu.

Czarna listwa ma zachwycać…

Tak, kiedy poznaliśmy już wszystkie zastosowania sztukaterii przypodłogowej, czas wybrać kształt, kolor i materiał, z jakiego ma być wykonana nasza listwa przypodłogowa. Jeżeli chodzi o materiał, najlepszym wyborem będzie wybór listwy wykonanej z nowoczesnego polistyrenu o wysokiej gęstości. Jest niezwykle wytrzymała na wszelkie uderzenia mechaniczne, odporna na wilgoć i wodę. Kolor listwy jest niezmiernie ważny, gdyż może zupełnie zintegrować się z kolorem ściany, lub wprost przeciwnie, dzięki mocnemu kontrastowi nadać wnętrzu oszałamiającego efektu. Właśnie o taki efekt nam tutaj chodzi, gdyż czarne listwy przypodłogowe, maja przede wszystkim zachwycać! Proszę sobie wyobrazić, czystość i niewinność połyskującej bieli na ścianie i podłodze, a pomiędzy nimi czarna pół matowa listwa przypodłogowa. Zachwycający efekt murowany. Myślę, że prze fantastycznym rozwiązaniem będzie również zastosowanie betonu architektonicznego wykończonego właśnie czarną maskownicą, w połączeniu z drewnianymi meblami w kolorze ciemnego orzecha. Prosty sposób na stworzenie pięknego i oryginalnego designu prawda?

Szukając fajnej listwy przypodłogowej w kolorze czarnym, spełniające wszystkie wyżej wymienione funkcje, natrafiłam na model o nazwie LPC-32 firmy Creativa.  Dzięki minimalistycznemu designowi, pozbawionemu jakichkolwiek zdobień, ta piękna w swojej prostocie listwa ( o wysokości 7cm) , doskonale udekoruje i zaczaruje nasze wnętrza. Fantastycznie odnajdzie się we wnętrzach o charakterze nowoczesnym , modernistycznym i glamour. Dzięki zastosowaniu podwójnej warstwy wysokiej klasy  czarnej farby, nasza listwa przez długie lata będzie niezmiennie zachwycała nas i naszych najbliższych.

Więcej

CZARNE LISTWY PRZYPODŁOGOWE Jest 44 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów