ŻABKI DO SZYN MARDOM DECOR, ŻABKI OBROTOWE DO SZYNY KARNISZOWEJ, ŻABKI DO SZYNY SUFITOWEJ, ŻABKI DO SZYN ALUMINIOWYCH MARDOM DEC Zobacz większe

Żabki do szyn sufitowych Mardom Decor wykonane są z trwałego PCV oraz silikonowych kółeczek. Żabki do szyn karniszowych popularne są wśród osób, które stosunkowo często zmieniają oprawę okna. Jest to spowodowane łatwością zmiany tkanin i nieograniczonymi możliwościami zawieszania dekoracji okiennych. Żabki karniszowe są niezwykle łatwe w obsłudze i cicho pracują. Cena za opakowanie 10 szt. żabek.

ŻABKI OBROTOWE DO SZYNY KARNISZOWEJ SUFITOWEJ ALUMINIOWEJ MARDOM DECOR

ŻABKA MARDOM DO SZYN    Nowy produkt
ProducentMardom Decor
Wysokość3.5cm.
Szerokość1.2 cm.
Głębokość1.5cm.
MateriałTworzywo
UwagaŻabki sprzedawane w kompletach po 10 szt.
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawy35 zł (kurier Mardom)

6,17 zł brutto  /szt.

W magazynie: 1978 Przedmioty

Więcej informacji

Żabki do szyn karniszowych Mardom Decor

Żabki do szyn karniszowych Mardom Decor są ciekawym rozwiązaniem do wieszania firan, zasłon czy jakichkolwiek dekoracji okiennych. Ich prosta konstrukcja pozwala na uchwycenie praktycznie każdej rzeczy. Żabki obrotowe mają w sobie silikonowe kółeczka, które bardzo cicho przemieszczają się po szynach sufitowych. Mało tego, te silikonowe kółka sprawiają, że późniejsza eksploatacja jest niezwykle przyjemna i bezproblemowa. 

Żabki do szyn sufitowych najczęściej wybierają osoby, które planują częste zmiany dekoracji czy oprawy okien. W przypadku żabek pcv jest znacznie łatwiej tego dokonywać niż w przypadku innych systemów mocowania tkanin. Klienci, którzy raczej długoterminowo planują dekoracje okienne najczęściej wybierają system mocowania na agrafki. 

Plastikowe żabki do szyn karniszowych mają biały kolor, to znacznie zmniejsza ich widoczność na tle sufitu. Dzięki temu cały system szyny karniszowej jest minimalistyczna konstrukcją, która nie odwraca uwagi od innych elementów wystroju wnętrza. Jest to istotny aspekt wielu aranżacji pomieszczeń, dzięki temu można pięknie podkreślić mocniejsze akcenty we wnętrzu.

Szyny karniszowe aluminiowe

Szyny karniszowe aluminiowe nie odkształcają się pod wpływem promieni słonecznych, a także nie utlenia się z czasem, co mogłoby powodować wyłamywanie i pękanie.  Te cechy nie dotyczą szyny aluminiowej. To ma ogromny wpływ na użytkowanie i trwałość przez wiele lat. To sprawia, że przesuwanie firan czy zasłon odbywa się bez zacinania czy szarpania. Szyny sufitowe z aluminium pracują bardzo cicho, co jest ich ogromną zaletą. Uzyskujemy to za pomocą silikonowych elementów jezdnych, które tłumią wszelkie odgłosy. Sufitowe szyny aluminiowe można bez problemu łączyć w nieograniczone systemy oprawy okien, a ich dopasowanie do potrzebnego wymiaru nie sprawia najmniejszych trudności. Te szyny można bez najmniejszych problemów docinać piłką elektryczną czy jakimkolwiek brzeszczotem do metalu. Ważne, by po tym zabiegu Aluminiowe szyny z łatwością poddają się temu. Samo łączenie wykonujemy za pomocą metalowego łącznika, który podobnie jak uchwyty sufitowe do szyn karniszowych montowany jest do sufitu za pomocą kołka z wkrętem.

Szyny sufitowe Mardom Decor z ogromną łatwością się również montuje na suficie. Służą do tego metalowe uchwyty sufitowe, które za pomocą kołków i wkrętów instaluje się do sufitu. Następnie wystarczy szybko dołączyć szyny

Szyny sufitowe Mardom Decor

Szyna sufitowa Mardom Decor daje cały szereg możliwości aranżacji wnętrza. Dzięki prostemu kształtowi oraz niewielkie rozmiary całego zestawu, pozwalają na stworzenie idealnego wykończenia okna. To właśnie takie detale, jak estetyczne zakończenia czy maskownice mocowania sufitowego wpływają na całą aranżację wnętrza. Są one przysłowiową kropką nad i. Szyny karniszowe Mardom Decor dzięki zastosowaniu stoperów, mogą być stosowane nawet przy skośnych sufitach. 

Szyny sufitowe Mardom Decor dzięki minimalistycznemu designowi doskonale pasują do każdego rodzaju wnętrz. Bez problemu można je również zastosować wraz z maskownicami karniszy. Tutaj również mamy spory wybór pomiędzy prostymi, nowoczesnymi, a klasycznym. To sprawia, że szyny karniszowe Mardom Decor dają szerokie spektrum zastosowań. 

Co ciekawe, szyny karniszowe Mardom Decor, mogą być również zastosowane na zewnątrz. Dość często używane są na balkonach, tarasach, a nawet w przyczepach campingowych czy kamperach. Tutaj również dobrze sprawdzają się uchwyty sufitowe podwójne. Jednak należy odpowiednio dobrać do nich wkręty , gdyż te standardowo dodawane do zestawów, służą do montażu w betonowych powierzchniach. 

Jak zamontować karnisz?

Montaż szyn karniszowych jest naprawdę łatwa i bezproblemowa. Potrzebnych będzie kilka podstawowych narzędzi.

Jakie narzędzia są potrzebne?

  • miarka
  • ołówek
  • poziomnica (poziomica)
  • wkrętak / wkrętarka
  • linijka
  • wiertarka

w przypadku konieczności docinania do wymiaru, konieczne będzie dodanie do narzędzi piłki do metalu.

  • Pierwszym etapem prac jest wykonanie pomiarów na suficie i dokładne zaznaczenie miejsca montażu uchwytów sufitowych.

Jest to niezwykle ważny proces, gdyż wpływa na równy montaż i w efekcie końcowym na estetykę całości.

  • Kolejnym krokiem jest przymocowanie uchwytów sufitowych za pomocą kołków i wkrętów.
  • Ostatnim etapem jest umiejscowienie szyny w uchwycie za pomocą systemu "klik" i usztywnienie całości wkrętami blokującymi.

W tym momencie agrafki i zakończenia szyny powinny być już na niej zamocowane.

I właściwie mamy skończony montaż.

Opinie

Napisz opinię

ŻABKI OBROTOWE DO SZYNY KARNISZOWEJ SUFITOWEJ ALUMINIOWEJ MARDOM DECOR

ŻABKI OBROTOWE DO SZYNY KARNISZOWEJ SUFITOWEJ ALUMINIOWEJ MARDOM DECOR

Żabki do szyn sufitowych Mardom Decor wykonane są z trwałego PCV oraz silikonowych kółeczek. Żabki do szyn karniszowych popularne są wśród osób, które stosunkowo często zmieniają oprawę okna. Jest to spowodowane łatwością zmiany tkanin i nieograniczonymi możliwościami zawieszania dekoracji okiennych. Żabki karniszowe są niezwykle łatwe w obsłudze i cicho pracują. Cena za opakowanie 10 szt. żabek.

Produkty powiązane